Sanat Eseri Taşımacılığı

Pmak, Uluslararası antika ve sanat eseri taşımacılığında sektörde uzman firmalar arasında yer almaktadır. Özel koleksiyonculara, bayilere, iç mimarlara ve tasarımcılara bakım, taşıma ve uluslararası taşımacılıkta yardımcı oluyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak değerli, eşsiz sanat eseri ve antika parçalarınızı nakliyat aşamasında zarar gelmeyecek şekilde paketleyip taşınmasını sağlıyoruz. Antika ve sanat eseri taşımacılığı hizmetimiz her müşterinin ihtiyacına özel gereksinimleri karşılamaya yönelik aşağıdaki gibi hazırlanmıştır:

  • Danışmanlık Hizmeti - İhtiyacınıza yönelik sanat eseri veya antika taşımacılığı için danışmanlarımızı yönlendirebilir düzgün bir hizmet almanızı sağlayabiliriz.,
  • Kişisel Hizmet - Şahsınıza ait olan sanat eseri, antika, değerli eşyaların taşınması veya saklanması için hizmet verebiliriz.
  • Antika Koleksiyonu - Sahip olduğunuz antika koleksiyonlarının taşınması, paketlenmesi, depolanması veya nakliyat işlemlerinin yapılması konusunda hizmet veriyoruz.
  • Paketleme Servisi - Sanat eseri, değerli eşyalar ve antika parçaların zarar gelmedne taşınması, nakliyatının yapılması veya depolanabilmesi için özel paketlemeler kullanılmalıdır. Bu nedenle herhangi bir riske karşı sanar eseri veya antikalarınızı koruyacak şekilde özel ambalajlı paketleme sistemi hizmeti veriyoruz.
  • Nakliyat - Biz sanat eseri ve antika parçalarınızın zarar gelmeden istediğiniz yere taşınması için ihtiyaçlarınıza özel hizmetler veriyoruz.
  • Sigorta - Paketleme,depolama veya nakliyat esnasında oluşabilecek zararlara karşı antika ve sanat eserlerinizi sigortalıyoruz.
P-Mak Nakliyat
P-Mak Nakliyat
P-Mak Nakliyat
Powered by