Uluslararası Taşımacılık

P-Mak Nakliyat olarak, gönderilmesi planlanan eşyaları, planlanan sevkiyat şekline göre Dünyanın her noktasına ulaştırmaktayız. Firmamız ; Karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılığında, konusunda dinamik, tecrübeli, güvenilir ve kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir. P-Mak Nakliyat’ ın müşterilerine kaliteli hizmette başlangıç noktası Ekspertiz Hizmeti’ dir. Şirketimiz temsilcisi, eşyanın hacmini tespit etmenin yanında, müşterilerimizi sevkiyatın nasıl yapılacağı, varış süresi, gümrük evrakları, sigortalama ve depolama koşulları hakkında bilgilendirir. Müşterilerimiz; varış ülkesi gümrük kanunları, evrakları ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirilir. Eşyalarınız deneyimli ekibimiz tarafından takım liderimiz gözetiminde Dünya Standartlarında birinci sınıf Ambalaj Malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kıyafetleriniz cinsine göre özel imal edilmiş Elbise Kartonları na ütüleri bile bozulmadan, hassasiyet gösterilerek yerleştirilir. Porselenleriniz, cam ve süs eşyalarınız, büyüklüklerine göre ayrı ayrı hazırlanmış özel Porselen Kartonları na, özel üretim Ambalaj Kağıları na sarılarak ambalajlanır. Mobilyalarınız, gerekli ise demonte edilerek, Balonlu Naylon ve Blok Kartonlar a sarılıarak, taşıma aracımıza yüklenir. Otomobiliniz veya varsa Motosikletiniz, Rampa kullanılarak yüklenir ve araç içerisinde zarar görmemesi için sabitlenir. Yurtdışında birçok ülkede, profesyonel anlamda, aynı kalitede hizmet verebilecek İş Ortaklarımız mevcuttur. Uluslararası bir taşımada her türlü; paketleme, gümrükleme, nakliye, varış yerindeki Gümrük İşlemleri, evinize teslimi ve kolilerin açılması, mobilyaların montajı ve yerleştirilmesi itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Türkiye’ nin veya Dünyanın neresinden olursa olsun bizi ararsanız; eşyalarınızı en güvenli şekilde varış noktasına ulaştırırız.
  • Taşınmanız için önce deneyimli bir ticari taşınma yöneticisi atamaktayız; bu kişi taşınma süreci boyunca sizinle olacak ve ofis taşınmanızın her yönünü denetleyecek.
  • Yöneticiniz sizinle bir araya gelecek ve büyük, kırılgan veya hassas ekipman ve malzemelerin taşınmasını da içeren hareket halindeki ihtiyaçlarınızı görüşecek; Taşınma ile ilgili her çizelgeyi ve zaman çizelgesini sunabileceksiniz.
  • Atanmış ticari taşıma yöneticiniz hem başlangıç hem de varış yerinizdeki bina denetçileriyle görüşür ve kusursuz, aksaksız taşınma süreci sağlamak için tüm pratik lojistik ve düzenleyici ihtiyaçları görür.
P-Mak Nakliyat
P-Mak Nakliyat
P-Mak Nakliyat